Program festiwalu

 


ŚRODA, 26.09

19:00 - Koncert Otwarcia

Bandonegro Tango Orquesta i Nelson Pino

Filharmonia Łódzka

Narutowicza 20/22

Bilety będą dostępne w kasie i na stronie Filharmonii

 


20:00 - 00:30 Milonga Przedfestiwalowa

U Milscha

Łąkowa 21

Więcej informacji wkrótce!

 

 

 

CZWARTEK, 27.09

14:00 - 18:00 Milonga Popołudniowa

Hotel Grand

Piotrkowska 72

DJ - Olga Makhno
Zapisy tylko online!

 

 

19:00 - 20:30 Tango Stories, cz. 1: Jak rozpoznawać orkiestry

Michael Lavocah

Hotel Grand

Piotrkowska 72
Zapisy tylko online!



21:00 - 04:00 Milonga Wieczorna

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Ralph Nasi

Pokaz - Paulina Cazabón Goméz i José Luis González

Zapisy tylko online!

 

 

 

 

PIĄTEK, 28.09          

12:00 - 20:30 Warsztaty

YMCA

Moniuszki 4a

Zapisy tylko online!



19:00 - 20:30 Tango Stories, cz. 2: Fortepian

Michael Lavocah

Hotel Grand

Piotrkowska 72
Zapisy tylko online!

   


14:00 - 18:00 Milonga Popołudniowa

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Jenni Valli

Zapisy tylko online!         



21:00 - 04:00 Milonga Wieczorna

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Ewa Zbrzeska

Pokaz - Juan Martin Carrara i Stefania Colina
Zapisy tylko online!

    

      

04:30 - 07:30 (sobota rano) Afterparty

Hotel Grand

Piotrkowska 72

DJ - Yuriy Cherenkov

 



SOBOTA, 29.09         

12:00 - 18:45 Warsztaty

YMCA

Moniuszki 4a

Zapisy tylko online!



19:00 - 20:30 Tango Stories, cz. 3: Bandoneon

Michael Lavocah

Hotel Grand

Piotrkowska 72
Zapisy tylko online!

 

 

14:00 - 18:00 Milonga Popołudniowa

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Gabriela Ioana Manea
Zapisy tylko online!



14:00 - 16:00 Zwiedzanie Łodzi z przewodnikiem

Zbiórka - YMCA, Moniuszki 4a           

Wstęp bezpłatny

 

 

21:00 - 04:00 Milonga Wieczorna

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Benjamin Lee

Pokaz - Sebastián Achával i Roxana Suárez, Fabián Peralta i Josefina Bermúdez Ávila

Zapisy tylko online! 

 


04:30 - 07:30 (niedziela rano) Afterparty

Hotel Grand

Piotrkowska 72

DJ - Ralph Nasi

 

 

        

NIEDZIELA, 30.09      

11:30 - 14:45 Warsztaty

YMCA

Moniuszki 4a

Zapisy tylko online!


 

13:15 - 14:45 Tango Stories, cz. 4: Skrzypce

Michael Lavocah

Hotel Grand

Piotrkowska 72
Zapisy tylko online!

 

 


14:00 - 18:00 Milonga Popołudniowa

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Karolina Tkaczuk

Zapisy tylko online!

        


19:00 - 21:00 Koncert Solo Tango i Ariel Ardit

Pokaz wszystkich maestros

Filharmonia Łódzka

Narutowicza 20/22

Bilety będą dostępne w kasie i na stronie Filharmonii


 

22:00 - 03:30 Milonga Wieczorna

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Olga Agapova
Zapisy tylko online!

          


04:00 - 08:00 (poniedziałek rano) Afterparty

Pałac Poznańskich

Ogrodowa 15

DJ - Jenni Valli