Jak znaleźć odpowiedni rozmiar prezerwatywy?

Prezerwatywy są w wielu kształtach i rozmiarach. Znalezienie odpowiedniego dopasowania może być trudne, ale to pomoże ludziom mieć lepsze i bezpieczniejsze życie seksualne.

Rozmiar prezerwatywy jest niezbędny do zapewnienia, że Prezerwatywa jest skuteczna w zapobieganiu infekcji przenoszonych drogą płciową (STIs) i ciąży.

Prezerwatywy, które są zbyt małe mogą pękać, i prezerwatywy, które są zbyt duże może zsunąć penisa. Słabe dopasowanie prezerwatywy może również czuć się nieswojo podczas seksu.

W tym artykule przyjrzymy się, jak wybrać odpowiednie prezerwatywy na podstawie długości i obwodu penisa, jak zmierzyć penisa i inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy użyciu prezerwatywy.

rozmiar prezerwatywy

Jak zmierzyć i wybrać odpowiedni rozmiar

Pierwszym krokiem do znalezienia najlepszego rozmiaru prezerwatywy jest pomiar penisa. Aby to zrobić, osoba może użyć linijki, mierząc taśmę lub kawałek sznurka. Dla najbardziej dokładnych wyników, powinny one podjąć pomiary, gdy penis jest wyprostowany.

Wykonaj następujące kroki, aby wykonać dokładny pomiar penisa i znaleźć najlepsze dopasowanie prezerwatywy:

 1. Zmierz długość od podstawy penisa, gdzie penis spełnia miednicę, do końca końcówki.
 2. użyć kawałek sznurka lub elastycznej taśmy pomiarowej. Owinąć go wokół najgrubszej części penisa, która jest zwykle w pobliżu środka wału. Jeśli używasz ciągu znaków, Oznacz, gdzie ciąg przecina i Zmierz odległość z linijką.

Czy materiał ma znaczenie?

Prezerwatywy są nie tylko w różnych kształtach i rozmiarach, ale również zawierają różne materiały, w tym lateks, poliuretan i jagę.

Podczas gdy producenci używają lateksu do zdecydowanej większości prezerwatywy, niektóre marki oferują nonlatex alternatywy dla ludzi, którzy nie lubią lateks lub alergie.

Lateks

Lateks jest najczęstszym materiałem do prezerwatywy.

Prezerwatywy lateksowe są bardzo elastyczne, cienkie osłony. Lateks jest skuteczną barierą przed plemników, bakterii i wirusów. Jednak lateks nie transfer ciepła, co może zmniejszyć przyjemne doznania.

Osoba powinna unikać oleju lub smarów na bazie oleju z prezerwatywy lateksowej.

Oleje rozbić lateks, co może spowodować prezerwatywy do łez. Środki smarne na bazie wody lub silikonu są najlepszymi opcjami podczas korzystania z prezerwatywy lateksowej.

Poliuretan

Poliuretan to tworzywo sztuczne stosowane w wielu kontekstach, od izolacji po meble i prezerwatywy. Prezerwatywy poliuretanowe są zwykle cieńsze niż prezerwatywy lateksowe, i są lepsze w przenoszeniu ciepła.

Prezerwatywy poliuretanowe zapewniają skuteczne bariery przed zakażeniem wirusem HIV i bakteryjnymi STIs. Jednakże, poliuretan jest mniej elastyczny niż lateks, co czyni je nieco bardziej kruche niż prezerwatywy lateksowe.

Poliizopren

Poliizopren jest bardzo podobny do lateksu, ale brakuje białka, które czasami mogą powodować reakcje alergiczne. Te prezerwatywy są nieco grubsze niż poliuretan, ale są bardziej miękkie i czują się bardziej naturalne niż lateks.

Jagnię

Prezerwatywy LAMBSKIN nie zawierają skóry jagnięcej. Zamiast tego, jagnięcina cecum, część jelita, jest głównym składnikiem. Kątnicy jest cienka, trwała i dobra przy przenoszeniu ciepła. Niestety, prezerwatywy jagnię nie mogą chronić przed Stis lub HIV.

Jak prawidłowo używać prezerwatywy

Prezerwatywy są najskuteczniejsze w przypadku prawidłowego użycia. Skorzystaj z poniższych porad, jak prawidłowo używać prezerwatywy:

 1. sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Prezerwatywy przeszłości jego Data wygaśnięcia jest mniej skuteczne i bardziej prawdopodobne, aby złamać.
 2. Upewnij się, że Prezerwatywa jest nadal nienaruszona. Prezerwatywy, które ludzie mogą przechowywać w portfeli lub portmonetki mogą być uszkodzone. Upewnij się, że opakowanie jest nienaruszone. Jeśli sama Prezerwatywa jest rozdarta lub wykazuje oznaki uszkodzenia, nie należy jej używać i natychmiast wyrzucić.
 3. ostrożnie otworzyć opakowanie. Unikaj używania zębów lub zgrywania pakietu z mocą, ponieważ może to oderwać prezerwatywę.
 4. Upewnij się, że obręcz stoi na zewnątrz, tak aby możliwe było toczyć prezerwatywę nad penisem.
 5. uchwycić końcówkę prezerwatywy i umieścić ją na głowie wyprostowany penis. Ściąganie końcówki Usuwa nadmiar powietrza i pozwala na dodatkową przestrzeń u góry do zbierania nasienia.
 6. Roll prezerwatywy w dół wału do podstawy penisa.
 7. Jeśli prezerwatywy nie mają smarowania, nałożyć niewielką ilość środka smarnego na bazie wody lub krzemu na zewnątrz prezerwatywy.
 8. po wytrysku trzymaj podstawę prezerwatywy podczas wyciągania. W ten sposób zapobiegnie wypadnięciu.
 9. Ostrożnie zdjąć prezerwatywę, związać węzeł na otwartym końcu i wyrzucić go do kosza.

 

Jak znaleźć odpowiedni rozmiar prezerwatywy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry